Ukázka CP pokémonů po levelech hráče 3

Tohle je pokračování předešlých článků ukázky CP po levelech hráče, kde byly levely 2-20 a ukázky CP po levelech hráče, kde byly levely 21-30.

Minulé články byly na profilu, který byl pořízen právě pro účely zdokumentování růstu CP. Můj pravý profil byl už na to příliš vysoký, ale právě proto mě zajímalo jaký růst to postupně byl. Nyní se vracím se svému pravému účtu. Není to žádná pecka, ale nějakou informační hodnotu má.

Level 32


Screeny mám až od levelu 32 a právě v té době mě opravdu hodně zajímalo, jaká max CP může mít hráč např na levelu 20.

Dragonite je skvělý. Arcanine je už tuším čtvrtý nebo pátý. V té době jsem si hezky maxoval Arcanina s blbými útoky a přišel jsem na to za dlouho... zbytečná práce. Nakonec jsem je všechny vyhodil a začal od začátku (ano, opravdu byli první 3 se stejně blbým útokem). Na Gyaradose jsem pyšný, skvělé IV, skvělé útoky. Je to jednička. Charizard mi dal zabrat. V té době mě děsně bolelo koleno a lítal jsem v rozlehlém parku nahoru dolů po schodech a okolí, abych nalovil dost Charmanderů. Byl to fakt zápal. Dnes bych to už asi neudělal. :)

Blastoise, Vileplume, Poliwrath a Slowbro. Opravdová pýcha! Ovšem píše se 11. listopad 2016 a už 21. listopadu je spláchne velká změna CP od Nianticu a zapadnou tak hluboko, že ztratí smysl. :(

Level 33


Změna CP od Nianticu je tu. Večer čumím jak puk. Najednou získávám základ pokémonů na nepředvídatelné straně. Gyarados a Rhydon jsou pecky. Vaporeon? Nepřehnali to? Golem? Jako fakt? V této době tj 27. listopadu mám skvělého Muka s popelnicí.

Všechny Nidoqueeny, Nidokingové, Victreebelky a jiné skvělé kousky ztratily smysl.

Level 34Píše se už leden 2017 a konečně jsem v dalším levelu. Přes Vánoce jsem moc nehrál a navíc jsem si šetřil všechny evoluce, kdyby snad Niantic plánoval dvojté XP na oslavu Vánoc nebo Nového roku. Zbytečně, neplánoval.

Uloven druhý Dragonite, horší, ale mám radost. Do gymů účel splní - vysoké CP. Gyradose chci na CP 3.000, aby v gymu vydrželi. V okamžiku, kdy nemám v gymu alespoň 12 kousků jsem nervózní.

Konečně pořádný Snorlax. No IV jen 67%, ale co. Je to Snorlax! Vytýčil jsem si mety 3.000, 2.800, 2.600 a na těch chci maximum pokémonů. Dost může pomoci článek Maximální CP pokémonů v levelu 30. Snadno lze určit, kdo má jaký potenciál a u koho se do toho nepouštět. Chvilku jsem měl hvězdného prášku akorát. No, je to pryč. Zoufale chybí a situace se nelepší. :)

Lapras bude muset urazit dlouhou cestu. Je z vejce, venku jsem ho viděl tuším 2x za celou hru. Jak nakonec zjistím není to pokémon na snadný TOP CP, ale přesto mu dávám, co můžu. A jde to pomalu.

Level 35Únor 2017. Levely jsou řádně dlouhé a přesto prášku stále nemám dost. Došel jsem k úvaze, že i dlouhý a drahý Power Up může mít smysl a lze tím ušetřit. Viz: Power Up nebo evoluce?

Pokémony s CP nad 3.000 už zatím neupuju. Je pořád dost jiných kandidátů, kteří mi pomůžou udržet se v gymu než si budovat své ego, že zrovna já mám 3 pokémony na vrcholu gymů.

Třetí Dragonite je upovaný z CP 1200, viz článek výše. Jinak nic zvláštního. Laprase se mi povedlo dostat na 2.601 a stálo to moře candy. Upy už stojí 8 candy a 7.000 prášku. Půjde to velmi pomalu a bude to fakt drahé. Ale jednoho mega chci. Na Alakazama nezbývá. Sehnal jsem 96% Exeggutora (vejce z vejce). Na něj toho padne taky dost.

V dalším levelu se těším na evoluci Magikarpa, který má IV 100%, dostal jsem ho z vejce.

 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..