Maximální CP pokémonů v levelu 30

Jak víme do 30. levelu pokémona je Power Upování docela rychlé. Za levelem 30 už ne. Od tohoto levelu přidává CP jen poloviční. Například Rhydon získá každým upem cca 46CP (v závislosti na svém IV hodnocení). Od levelu 30 to bude jen cca 23CP.

Jde o 30. level POKÉMONA ne TRENÉRA, pozor na to!

Taky si často pokládáte otázku, jakého pokémona dostat na maximální CP, abyste obsadili vrchní příčky gymu a nestálo to moc hvězdného prášku? Následující seznam můžete brát jako vodítko, u kterého pokémona se vám to vyplatí. Kompletní výčet pokémonů podle abecedy zde.

Jak poznat 30. level? Power Up za 5.000 hvězdnéno prášku se provede 2x a další dva už jsou za tímto horizontem, kde se přídavek CP snižuje na polovinu.

Maximální CP v levelu 30 podle IV, TOP50

 
LEVEL 30
Pokémonmaximum CP100% IV90% IV80% IV70% IV
Tyranitar3.6703.1153.0843.0533.022
Dragonite3.5813.0403.0102.9792.949
Snorlax3.3552.8482.8202.7912.763
Rhydon3.3002.8012.7732.7452.717
Gyarados3.2812.7852.7572.7302.702
Blissey3.2192.7332.7052.6782.651
Vaporeon3.1572.6802.6532.6262.600
Donphan3.0222.5652.5402.5142.488
Espeon3.0002.5472.5212.4962.470
Exeggutor2.9162.4752.4512.4262.401
Golem2.9162.4752.4512.4262.401
Flareon2.9042.4652.4412.4162.391
Machamp2.8892.4522.4282.4032.379
Alakazam2.8872.4512.4262.4022.377
Arcanine2.8392.4102.3862.3622.338
Scizor2.8012.3782.3542.3302.306
Pinsir2.7702.3512.3282.3042.281
Ursaring2.7602.3432.3202.2962.273
Jolteon2.7302.3172.2942.2712.248
Feraligatr2.7212.3102.2872.2642.241
Muk2.7092.3002.2772.2542.231
Ampharos2.6952.2882.2652.2422.219
Kingler2.6942.2872.2642.2412.218
Charizard2.6862.2802.2572.2352.212
Typhlosion2.6862.2802.2572.2352.212
Omastar2.6852.2792.2572.2342.211
Lapras2.6502.2502.2272.2052.182
Gengar2.6192.2232.2012.1792.157
Aerodactyl2.6082.2142.1922.1702.148
Venusaur2.5682.1802.1582.1362.115
Porygon22.5462.1612.1402.1182.096
Houndoom2.5292.1472.1252.1042.082
Kabutops2.5172.1372.1152.0942.073
Jynx2.5122.1322.1112.0902.068
Tauros2.4882.1122.0912.0702.049
Slowbro2.4822.1072.0862.0652.044
Slowking2.4822.1072.0862.0652.044
Cloyster2.4752.1012.0802.0592.038
Crobat2.4662.0932.0722.0522.031
Scyther2.4642.0922.0712.0502.029
Kangaskhan2.4632.0912.0702.0492.028
Poliwrath2.4412.0722.0512.0312.010
Granbull2.4402.0712.0512.0302.009
Steelix2.4392.0702.0502.0292.008
Kingdra2.4242.0582.0372.0171.996
Hitmonlee2.4062.0422.0222.0021.981
Nidoking2.3862.0252.0051.9851.965
Tentacruel2.3742.0151.9951.9751.955
Politoed2.3712.0131.9931.9721.952
Vileplume2.3672.0091.9891.9691.949
 
Copyright © 2016-2017 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena.