Ukázka CP pokémonů po levelech hráče 2

Tohle je pokračování předešlého článku ukázky CP po levelech hráče, kde byly levely 2-20.

Upozorňuji, že tento účet je zvláštní. Za první nechodím na žádná speciální místa jako je vyhlášená Kampa nebo Grébovka. Pravda je, že s tímto účtem toho celkem moc nenachodím. Jen do práce a z práce. Evoluce jsem si nechal až na level 14. S Power Upem počítám tak od levelu 20-25. Dříve ne. Je tedy pravděpodobné, že jste v té samé době měli nějaké špeky a o něco lepší CP díky o power up a evoluci, kterých jste byli dychtiví. :)

Všechny screeny jsou vždy na začátku levelu. Postup z levelu na level je veden jako blog - jsou přidané drobné postřehy a nálady trenéra podle aktuálních ne/úspěchů.

Level 21


Začátek levelu 21 je všechno jinak. V noci přišla aktualizace a Niantic změnil maximální CP pokémonů. Rázem mám silnější pokémony bez mého přičinění. Ale Snorlaxe jsem si chytil sám. :-D

Level 22 jsem přeskočil. Udělal jsem první hromadnou evoluci lucky egg v rámci listopadového eventu jsem pak dostal 2x2x tolik. Získal jsem tak jedinou hromadnou evolucí cca 126.000 XP a skočil jsem rovnou do první třetiny levelu 23.

23. level už bude o Power Up. Vím, že je to zbytečné, protože za pár levelů chytnu lepší pokémony, ale už mě štve, že mám level 23 a můj nejlepší pokémon ma CP 1.600 a hráč, který má 22. level má v gymu pokémona přes 2.000. Dosud jsem měl hvězdného prášku přes 200.000.

Level 23


Takže level 23 = Power Upy na maximum, alespoň u TOP3 pokémonů. Je to celkem drahý, protože byli na zbytečně nízkých levelech. Za každého padlo 30K hvězdého prášku. Ale konečně nejsem na konci gymů. :)

Level 24


Level 24 a opět Power Up u TOP3 na maximum. To už teď bude tradice. Malá radost v podobě slabého Snorlaxe.

Level 25


Level 25. Mezi TOP jsem přidal Nidokinga s výborným hodnocením a Nidoqueen s hodnocením na prd, ale kamenný útok už byl potřeba. Na Slowbroa nemám další candy. Cloystera beru do počtu. Starmie s vodními útoky za boha nemůžu vyevolovat. Je to takový chudý výběr. Preventivně chodím s buddy Snorlaxem, že snad časem nějakého super potkám a budu za candy rád, jako když najde. Všechny ostatní candy sbírám nějak alespoň občas. Aktuálně sháním dobře hodnoceného a silného Oddishe a Geoduda. Candy pro mě mám už dávno nasbírané.

Level 26


Level 26. Už nějakou dobu si myslím, že tahle sbírka pokémonů je poněkud trapná. Je to celé spíše o evolucích Eevee než cokoli jiného. Jsem rozumný a neevoluju ty lepší pokémony, pokud je nemám dobře hodnocené. Na ty správné pořád ještě čekám. Se všemi lucky egg a eventy je postup tak rychlý, že prostě není prostor pro to, abych měl i nějaké pořádné špeky. Vždyť jsem ve 27. levelu za 20 dnů. Kamarád tento level dosáhnul za 3-4 měsíce. Je to fofr a nic moc sbírka pokémonů tomu odpovída. Ovšem v gymech se neztratím a ostatní přijde později.

Level 27


Level 27, začínám nabírat grády. Minule jsem si postěžoval a hned za pár dnů potkám 2 Dragonity v jeden den aniž bych je nějak zvlášť vyhlížel? Terno. Jejich IV je marné, ale CP dostatečné. Oproti ostatním jsou to dobré posily. Rhydon a Vaporeon je na max v tomto levelu, Flareon CP 2219 téměř také a tím to končí. Úspory hvězdného prášku jsou v prachu. Radost mám z Victreebel, CP žádná síla, ale mám pro ni slabost.

Level 28


Level 28. Dragonite, Rhydon, Vaporeon, Flareon a Jolteon na maximu jako každý level. Do sbírky přibyl Alakazam, Lapras, Magmar (tím se fakt nechlubím :)). Celkově žádná velká paráda, ale do gymů a na gymy dobrý.

Level 29


Level 29. Arcanine, Alakazam a Machamp k ničemu. Úplně špatné útoky. Tento level se nepovedl. Nechávám si je jen kvůli tomu, že se s nima nemůžu rozloučit a čekám na lepší. Na Golema mi teď chybí prášek a na Muka i candy. To bude dlouhý. Ovšem má nejlepší útoky!

Level 30Level 30 utekl neskutečně rychle. Power Upy stojí už 6.000 hvězdného prášku a už nestíhám Upovat. Další levely už budou delší a delší, takže tento skluz se postupně dorovná. Dragonite není hvězda, chybí mu ještě jeden Up, na který nemám candy. Oba Rhydoni jsou v gymu a jsou na max stejně jako Vaporeon. Golemovi, Flareonovi, Jolteonovi, Venusaur chybí jeden. Lapras stoupá pomalu, candy sbírám jen s Buddy a to není rychlé. Snorlax je pecka. Nejsou to TOP útoky, ale účel splní. Je z vejce a Upování je na dlouho.

Tímto level končí můj test maximálních CP po levelech hráče při rozumu, který jsem nabral na svém pravém profilu a kde už bylo pozdě dělat screeny. Myslím, že mi zkušenosti v tomto profilu hodně pomohly, ale nemyslím, že bych dokázal lepší výsledek. Bylo naopak znát, že tomuto profilu jsem čas moc neobětoval. A je zde vidět, že hodně záleží na náhodě jak v tom co ve vejci je, tak i kde je zrovna hráč a co se mi povede ulovit.

To co se mi dříve zdálo jako bláznivé tj evolovat především pokémony z vejce musím uznat, že je to skoro nejlepší cesta. Takže síla pokémonů je v líhnutí vajec a evolování toho nejlpšího, co přinesou. I venku jsem ulovil pokémona s IV 96%, ale daleko více se mi podobně kvalitnách vylíhnulo.

Pokračování dalších levelů už na mém pravém profilu tedy ukázky CP po levelech hráče 3 naleznete zde.

 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..