Promo kódy

Jak už bylo dříve zmíněno v novinkách resp co se našlo v kódu aktualizace jsou ve hře promo kódy. Najdete je v obchodu (ve hře) úplně na konci.


Co jsou promo kódy

Promo kódy známe i z jiných her a všude fungují obdobně. Vložíme kód a něco za něj získáme. Jde o kombinaci písmen, číslic popř jednoduchých znaků. Přirovnal bych to k seriovým číslům.

Zatím se neví jaká omezení budou mít, zda budou pro prvních x trenérů, kteří je použijí. Zda budou mít platnost jen několik dnů nebo budou neomezené či snad unikátní a každý kód bude použitelný pouze jednou resp bude generovaný přímo pro konkrétního trenéra. Kup si v našem občerstvení drink a místo čokolády navíc si můžeš zvolit raději promo kód do hry. :) Takové promo kódy už přece známe ze sušenek nebo z limonád, kde slibují zařazení do soutěže. V principu jde o stejné unikátní kódy.

Co za ně získáme

Můžeme hádat, že za něj dostaneme podobný balíček jako si už nyní můžeme koupit v obchodu nebo jaké jsme měli možnost zakoupit o vánočním eventu. Třeba 50 ultraballů a k tomu 10 lurů.

Mohl by to být i způsob jak dostat legendárního Pokémona. Představte si, že na stránkách Ninaticu každou hodinu hodí všanc 100 promo kódů pro celý svět. Měli by přesnou kontrolu, kolik legendárních pokémonů bude ve hře.

Kde je získáme

Jak už bylo zmíněno je mnoho možností od promo kódu, který bude na kelímku s pitím až po online kódy uveřejněné na stránkách Nianticu. Už nyní takové kódy fungují pro původní hru Pokémon a jsou opravdu uvolňované online. 100 kódů pod sebou. Jaká je vaše strategie? Zkusíte ten poslední? Zkusíte ten prostřední? Nebo postupně? Jde o čas a každou vteřinou váš může předběhnout kdokoli z celého světa. Je to opravdový stres a doslova výhra v loterii. Navíc ty kódy neubývají podle toho, zda už je někdo uplatnil! Nikdy nevíte, zda jeden z té stovky není i po měsící nevyzkoušený. :-D

Možná budou chtít podpořit svůj Twitterový účet a budou rozdávány právě tam - v tom případě by určitě nebyli unikátní, ale byli by omezeny na určitý čas. Nebo mohou být odměnou za hlasování, kam se má hra ubírat apd.

A pokud by si někdo myslel, že si promo kód jednoduše vymyslí a vloží... no proč ne, ale kombinací bude mnoho milionů a lze čekat, že po vložení x špatných kódu se zadávání na nějaký čas pozastaví. Oveření bude určitě probíhat online a nepůjde je prostě generovat nějakým algoritmem.

 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..