Pokémon GO 2. generace!

Hra Pokémon GO se stala velmi rychle hitem a je jasné, že její pokračování bude. Není otázka jestli bude, ale kdy bude. Vývojáři dlouhodobě nestíhají a prohlašují, že současná verze naplňuje jejich představy z 10%. Naštěstí pro nás Pokémony vymýšlet nemusí - existují v původní hře Pokémon a jejich 738 (posledním je Vikavolt) resp 765 (poslední je Magearna a uvedení se čeká v původní hře v listopadu 2016).

Co přinese druhá generace

V Pokemon GO 2. generace můžeme očekávat 100 nových Pokémonů a 86 nových útoků. Aby toho nebylo málo dostanou někteří pokémoni první generace svoje evoluční předchůdce i následující evoluce. Pokud nyní má Eevee 3 možné evoluce v další generaci to bude 5 (přibudou Espeon a Umbreon). V původní hře jsou dokonce evoluční linky rozvětvené složitěji. Např Oddish -> Gloom -> Vileplume nebude jediná možnost. Místo Vilaplume může vzniknout Bellossom.

Čeká nás tedy mnoho překvapení, variací a zábavy!


Slabí pokémoni budou užiteční

Současní slabí pokémoni, kteří mnohdy nedávají smysl ho dostanou novou evolucí. Např Onix -> Steelix, Porygon -> Porygon2 a další!

Pokud vás zajímá, koho byste rozhodně neměli posílat profesorovi a jaké sladkosti (candy) byste měli střádat prozkoumejte pokédex.


Kdy? Kdy? Kdy?

Odhaduje se, že druhá generace bude ve hře v květnu 2017. Podle mailu, který údajně uniknul to má být dokonce již v prosinci 2016. Nechme se tedy překvapit!

Aktualizace prosinec 2016

Druhá generace skutečně přisla už v prosinci, dokonce 12. Bohužel jen pár dětských (baby) pokémonů v rámci prosincového eventu. Za zbylé si musíme počkat.

Upozornění

Jedná se o data z původní hry Pokémon. Není zaručeno, že nedojde ke změnám při jejich uvedení do Pokémon Go.

Zdroj: https://rankedboost.com/pokemon-go/generation-2-release/

 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..