Prosincový event (?)

Vánoční event byl zahájen 12. prosince a trvá do 29. prosince 2016. Je to snad všechno?

Za uvolnění nových dětských (baby) pokémonů jsme určitě rádi (Igglybuff (2km), Cleffa (2km), Pichu (5km), Togepi (5km), Elekid (10km), Smoochum (10km), Magby (10km)). Snad že to mohlo být jinak než z vajíček, ale beru. Bude to překvapení. Ačkoliv, že se mi dnes vylíhnul z nového 2km vejce Caterpie mě dost zklamalo.


Vánoční Pikachu je prostě slabota na to, aby na tom byl postaven celý event.

Předchozí eventy

Když si zavzpomínáme na předchozí eventy tj dvakrát snažší sladkosti (candy) a dvojté XP, tak tenhle vánoční event je dost slabý. Jsou snad Vánoce menším svátkem než Halloween? Pochybuji. Zatím to nahrává tomu, že vše ještě nebylo prozrazeno.

Na event je i vcelku brzy. Předchozí byly 26. října a 23. listopadu. Pokud je v tom vzorec/systém měl by vánoční event začít příští týden ve středu 21. prosince. Aktualizace hry by měla vyjít na 20. prosince. Načasování tedy hraje.

Další naděje, že je něco na cestě

"We’re excited for December because we have a few new experiences and in-game events planned for you before wrapping up the year," Niantic wrote on December 7th.

"Z prosince jsme nadšení, protože jsme pro vás před koncem roku naplánovali několik nových zážitků a herních eventů." napsal Niantic 7. prosince.

Jen na okraj

Za sebe můžu říct, že celý prosinec mám extrémní štěstí na pokémony Snorlax, Dragonite a Lapras. Řekl bych, že jsem je za 4 měsíce hraní potkal jednou a to jen Snorlaxe, ale za prosinec jsem je potkal minimálně 7x a to v nejbližším okolí aniž bych je naháněl přes několik ulic.

 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..