Evoluce Eevee - vývoj

Eevee nemá zajímavé CP ani HP a přesto je velice žádaná. Velmi snadno z ní lze totiž evolovat jedny z nejlepších Pokémonů. Z Eevee se stává Vaporeon (TOP8), Jolteon (TOP45) nebo Flareon (TOP23).

Před evolucí nezjistíte na kterého se změní. Samotní tvůrci si však nechali zadní vrátka. Stačí Eevee přejmenovat na Sparky a vznikne Jolteon (nejslabší z těchto 3.). Po přejmenování na Pyro dostanete Flareona. Po jménu Rainer se objeví Vaporeon (nejvíce žádaný).


Lze narazit na informaci, že tento trik funguje pouze poprvé. Není to pravda. Funguje však pouze 1x na každého, tzn řízeně získáte jednoho Jolteona, Flareona, Vaporeona. Pokud byste chtěli 2 od jednoho, tak u druhého už to bude o náhodě. Když tohle vím, tak bych už takhle řízeně evoloval Eevee jen s vynikajícím hodnocením appraisal tj 80% a víc. A získal snadno jednoho skvělého Vaporeona a Flareona.

Bohužel jsem to neudělal a teď mě to bude stát x Eevee, které budu muset náhodně evolovat a doufat, že mi vznikne jeden dobrý Vaporeon (vynikající Flareony mám už dva) a to je na dlouho. Jednak Eevee s CP nad 600 neroste v každé ulici a málokterá z nich má i dobré hodnocení.

Jak získat Espeon a Umbreon

Pokud pátráte na podobný trik pro druhou generaci je zde: Jak získat Espeon a Umbreon.

Nezapomeňte: před evolucí zkontrolujte CP Eevee a pokud nemá CP alespoň 500 zatněte zuby a počkejte na lepší. Popř se smiřte, že zrovna tento kousek nebude zrovna mega silný a později si evolujete jiného - lepšího. Jinak utratíte spousty hvězdného prášku na vylepšení. Naopak pokud má CP 800 na nic nečekejte. Dočkáte se po evoluci Pokémona o síle cca CP 1700!

 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..