Snadné kilometry v Pokémon Go

Kdo by nechtěl denně vylíhnout 9x 5km vejce v neomezeném inkubátoru a bez námahy. Za každé takové vejce shrábnout 1.000 hvězdného prášku a 500 XP. Dohromady je to pěkných 9.000 hvězdného prášku a 4.500 XP. Žádná sláva, ale kdyby to bylo přes noc, kdy mobil nepoužíváme? A jako bonus 8 candy Snorlaxe nebo 42 candy Pidgey. Každý den/noc? Já bych to bral.

Na internetu se dají najít videa, kde to vyřešili po svém. Např přikurtováním telefonu na lopatky stropního ventilátoru. Nebo postavením "lanové dráhy" atd.

Samozřejmě je pořád nejlepší najít doma místo, kde položit telefon, aby GPS byla zmatená a panáček/panenka :) lítala jeden blok domů tam a za chvíli zase zpět. Takhle se nachodí kilometry nejrychleji, ale ne každému se to povede.

Hokus pokus v praxi

Chtěl jsem si to taky zkusit a jako první věc jsem zkusil synův Lego vláček. Z Lega Technic jsem si půjčil navíc přepínač, vyřešil jsem měkčí přepnutí pomocí dvou gumiček, aby vlak při přepnutí nárazem rovnou nevykolejil. Dráha nebyla moc dlouhá, odhadem 6 metrů. Cesta jedním směrem trvala přibližně 10 sec. Víme, že Niantic počítá v intervalu 15 sec. Určitě by to chtělo delší dráhu, ale pořád je tato dráha delší než trasa lopatek větráku nebo dráha z onoho zmiňovaného videa.


Video

Vyvrácený mýtus!

Ne, nefunguje to. Za několik minut, kdy vláček uháněl stále tam a zpět nepřibylo ani 10 metrů v inkubátoru. Buď jsou videa na youtube podvrh nebo tyhle krátké trasy vyřešil Niantic ve svých aktualizacích a umí je odfiltrovat.

Mohlo by to fungovat, ale až v okamžiku, kdy dráha objede celou zahradu a na to nemám tolik kolejí. :)

Vážně?

Tento článek neberte úplně vážně. Ale pokud někdo uvažuje o něčem podobném, možná mu to ušetří námahu. :)

 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..