ROZHOVOR: Jimmie Pitts, 14 dnů po té

Jedná se o volný překlad z webu PokemonGoHub.net. Snad v něm naleznete inspiraci, která vám pomůže bavit se ještě více při hře Pokémon GO.


Jimmie Pitts se jako první na světě stal trenérem, který dosáhnul levelu 39 bez podvodů, je jen krůček od toho, aby se stal nejlepším Pokémonovým trenérem na světě nebo alespoň první člověk na světě, který nejrychleji dosáhne 40. levelu.

Jimmie je úžasný týpek z Buffala, New Yorku a my jsme měli to neuvěřitelné štěstí, že nám poskytl rozhovor, když dosáhl levelu 39. Vzhledem k tomu, že bylo na Redditu mnoho pochyb a obvinění ohledně Jammieho poctivosti, chtěli bychom to uvést na pravou míru: Jimmie poctivý hráč, bylo mimo jiné prokázáno svědectvím více než 40 osob, kteří nám emailem zaslali potvrzení, obrázky a příběhy, které to dokazují.

Dva dny a 672k XP od levelu 40

Jimmie večer 4. října 2016 zveřejnil v Pokémon Go skupině oznámení, že mu chybí jen dva dny k dosažení 40. levelu hry. Doslova napsal:

"Chcete-li odpovědět na vaši otázku, jak blízko jsem... 2 dny."

Rozhovor jsme udělali 23. září, těsně po vstupu do levelu 39. Od té doby se mu podařilo získat 4.327.128 XP a chybělo mu do 40. levelu už jen 672.872 XP. Pokud to nespočítáte sami, je to zisk více než 350tis XP/den a to přesto, že Jimmie nelíhne moc vajec!

Doporučuji vám přečíst celý příběh v předchozím rozhovoru.

3 hráči a 3 tými v levelu 40!

17. října 2016 došlo k další významné události. Město Buffalo se pravděpodobně stalo prvním městem na světě, kde jsou zastoupené všechny tři tými v levelu 40!


Chcete vědět, kdy dosáhnete stejného levelu? Použijte kalkulátor levelů nebo se podívejte, kolik musíte posbírat XP do konce hry.

 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..