Předmět Egg - vejce

Kde ho získat

Vejce (egg) dostanete v pokéstopu. Maximálně jich můžete mít najednou 9. Jakmile se jednoho zbavíte velmi rychle vám bude doplněno v dalších navštívených pokéstopech. Na nulu se nemáte šanci dostat. Přibývají rychle.

Jsou 2, 5 a 10km. Za 10 kilometrové byste měli být rádi. Tato vajíčka obsahují i poklady v podobě silných pokémonů (za Onixe asi jásat nebudete, ačkoliv v 2. generaci pokémonů to bude po evoluci mazel). Na internetu se v komunitách vychloubají ti, co mají na ně štěstí a už mají např 5. takové vajíčko a naopak ti co měli zatím jen dvě si marně stěžují. Jsou i případy, že ve dvacátem levelu někdo neměl jediné 10km vejce. Přitom bych jich mělo být cca 4%. Rada je na to jediná - líhněte více. Za ušetřené pokécoiny nakupte inkubátory a líhněte několik vajec najednou. Jednou to přijít musí. :)

Co se líhne

Kompletní přehled, co se vám může z vejce vylíhnout.

Jak líhnout

Už od začátku hry dostanete neomezený inkubátor. Jde v něm líhnout bez omezení, ale vejde se do něj samozřejmě jen jedno vejce. Ostatní inkubátory, které dostanete nebo si můžete koupit jsou na 3 použití. Platí pravidlo, že do inkubátorů, které mají 3 použití patří pouze 5 nebo 10km vejce. 2km vejce líhněte pouze v neomezeném. Zdá se vám to divné? Brzy pochopíte. Další inkubátory berte jako ušetření kilometrů. Chcete ušetřit 3x2 nebo 3x10km? To je zásadní rozdíl, který nemusíte nachodit.

Co je na tom atraktivní?

Překvapení a zužitkování nachozených kilometrů, bez kterých se hrát nedá. Navíc ikdyž se vylíhne něco tuctového má to velký bonus v podobě sladkostí. Těch dostanete 10-35 v závislosti na úrovni vylíhnutého pokémona. Vejce jsou často zdroj velmi kvalitních pokémonů na evoluci. Většinou mají skvělé hodnocení a vysoké CP. Sladkostí většinou dostávam cca 15ks.

Co je důležité

Síla líhnoucího se pokémona je určena levelem, ve kterém vejce dostanete a ne levelem kdy se vylíhne. Nikdy nedostanete pokémona z vejce na vyšším levelu než 20. Vylíhnutá vejce mohou mít IV min 66,7% protože hodnoty generuje z rozmezí 10-15. Nejhorší hodnocení tedy může být 10-10-10 což je právě 66,7%. Vejce jsou skvělým zdrojem kvalitních pokémonů, i když ne vždy mají dobré IV. Průměrné IV, které se líhne z vajec je cca 84%.

 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..