Opravdový příběh o rivalitě v Pokémon Go, kam až se dá zajít

Tento příběh publikoval PaulKing00 na Redditu.

Zdravý začátek

Už na začátku hry jsem začal jezdit do práce na kole a posbíral 6 až 7 gymů, které jsem měl po cestě. Každý den kolem obědu měl stejnou trasu i jeden hráč z červeného týmu a všechny gymy mi sebral. Na jeden z gymů jsem měl výhled z práce přímo od svého stolu, takže jsem ho viděl přijíždět a jak ho dobývá. Krátce potom co odjel jsem během pauzy na oběd začal dobývat gym zpět.

Tak to šlo několik týdnů, kdy se mezi námi rozvinula zdravá rivalita, ačkoliv jsme se nikdy nepotkali.

Šílenství

Jednoho dne a krátce na to, kdy byl kolem levelu 27, začal obsazovat každý gym, který dobyl, 4 účty nazvanými uživatel1, uživatel2, uživatel3 a svým hlavním účtem. Všechny nové účty byly rovnou na levelu 30+. Bylo jasné, že to nejsou pravé účty, ale účty vytvořené robotem.

Brzy na to jsem si všiml, že je obsazuje v různou denní dobu, ale jeho auto jsem už nikdy nezahlédnul.

Samozřejmě jsem ho několikrát nahlásil za falšování a multi-účet. Ostatní hráči v okolí ho nezávisle na sobě nahlásili také. Tento hráč se stal na obtíž ostatním hráčům po celém městě a to nejen z mého týmu, ale i jeho vlastního, protože vždy obsadil 4 místa ve všech červených gymech. Po měsíci nahlašování podvodů, byly konečně zaBANovány všechny jeho extra účty v poslední vlně BANů.

Jeho původní účet zůstal zachován a hraje dál. Od jiného hráče jsem se dozvěděl, že už hraje poctivě a nepodvádí.

Nový začátek

Pro mě bude tento hráč vždycky rivalem a je mi jedno, jestli hraje poctivě. Hraje na svém účtu, na kterém svého postupu dosáhl 4 měsíčním podváděním. Kdykoliv ho vidím v nějakém gymu, změním trasu a jdu gym dobýt, ale jen do okamžiku, abych ho z něj vyrazil.

Ve městě už hraje méně lidí, takže není problém se udržet ve více gymech a poslední dobou mám každé ráno více než 10 gymů.

Z dobývání gymů se zrodil nový cíl. Nedávno jsem během 60 minutové projížďky na kole po městě obsadil jeden nový gym a svého rivala vyrazil ze 6 gymů. To je teď moje představa úspěšné túry po gymech.

 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..