Jak chytit Ditto

Dnes tj 23. listopadu byl vpuštěn do světa pokémonů Ditto. Nikdo přesně nevěděl, co to je a kdo je, ale všichni se těšili.

Jakmile se rozkřiklo, že někdo ulovil prvního vyvstala otázka: JAK CHYTIT DITTA.

V popisu má Ditto úžasné vlastnosti jako je napodobení jakéhokoliv pokémona. Je těžko si pod tím něco konkrétního představit...

Vězte, že Ditta na ulici běžně nepotkáte. Nebo vlastně ano, ale nebudete o tom vědět do poslední chvíle. Maskuje se totiž za jakéhokoliv pokémona. Lovíte Pidgeye a po jeho ulovení se prostě změní v Ditta. :)

Zatím bylo nejvíce případů, že se vyloupnul ze spamových pokémonů tj Pidgey, Weedle, Rattata, ale je znám případ i Magicarpa. Může být kdokoli! Vsadím se, že od teď budete Pidgeye chytat daleko raději než dříve. Poznávací znamení je, že se obtížně chytá. Pokud narazíte na pokémona, kterému se nechce zůstat v pokéballu může to být on.

V rámci eventu od 23. 11. do 30. 11. 2016 se bude vyskytovat zřejmě hojně. Jak to bude potom netuší nikdo.

Velmi zajímavý je boj s Dittem v gymu. Velmi ochotně přijme podobu protivníka vč jeho útoků. Bohužel jeho nízké CP mu zůstává a tak nemá žádnou extra výdrž. Rozhodně je to zábavná podívaná a zpestření!


Přerod z původního pokémona je podobný jako u líhnutí vajíček tzv OH.

Aktualizace: Pokémon má už předem dáno, že je Dittem. Pokud konkrétního jedince uloví více lidí všem se přemění. :) Navzdory tomu, že se chytá obtížněji není to vždy pravidlem. Chytil jsem např Pidgeye CP 420 a byl z toho Ditto CP 521.


Ukázka OH a začátek přeměny, je to jakoby evoluce v přeměnu.

Ukázka boje Ditta v gymu

Ukázka jak se chytá Ditto

 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..