Hledání pokémonů

Jak se hledají pokémoni? Hledání pokémonů je především zábava. Vpravo dole vidíte rámček, kde jsou pokémoni v okolí 300m. Ten co je první je nejblíže a ten nevzdálenější je poslední.

Kde jsou? V okolí 300m. Jděte jedním směrem a můžete sledovat jak se mění pořadí nebo dokonce nějaký zmizí. Pokud chcete toho, co zmizel musíte se vrátit a jít jiným směrem. Ideálně udělejte kříž. To je největší pravděpodobnost objevení. Ovšem znamená to, že můžete nachodit 4x300m tj 1,2km. Na líhnutí vajíček dobrý. :)

Žádný pokémon není v mapě napořád, takže jakmile zmizí nemusí to znamenat, že jdete špatně, ale prostě už zmizel. Poznáte to velmi jednoduše, že se vrátíte a sledujete, zda se ještě objeví.

Pokud jste ochotni chodit, většinu najdete.


Kde najít lepší silné pokémony

Abyste mohli sbírat silné pokémony musíte mít vyšší level. Všimněte si, že ze začátku hry jste sbírali CP 10 a např ve dvacátem levelu už běžně CP 500-800 někdy i vyšší. To samé platí i o druzích. Ze začátku to byl samý Pidgey, Rattata a Weedle a postupem času se vždy s každým levelem něco zlomí a najednou se objeví nějaký, kterého jste dosud nezahlédli ani omylem. Od té doby ho už budete potkávat stále častěji. Vše je o postupu hrou. V prvních level nemůžete chtít to nejlepší. Musíte vydržet.

 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..