Aktuality o Pokémonech GO

Aktuality

  Duben 2018

  Aktulizace DB pokémonů. Dva nové útoky: Latias charge Outrage, Venusaur charge Frenzy Plant


  Únor 2018

  Oprava a aktualizace pokédexu.


  Leden 2018

  Přidáno dalších 25. pokémonů 6. generace.


  Přidáno prvních 26 pokémonů z 6. generace Kalos.


  Přidáno 119 pokémonů 5. generace Unova - tím je kompletní! A můžete se těšit na šestou - Kalos.


  Prosinec 2017

  Přidáno 36 pokémonů z 5. generace Unova. Doplněny efektivní útoky u pokémonů 3. generace.


  Aktualizace celého pokédexu vč 3. generace a vč nejlepších movesetů.


  Aktualizace Pokédexu 3. a 4. generace.


  Březen 2017

  Vyhází nová aktualizace 0.59.2 pro android, resp. 1.29.2 pro iPhony. Nebylo v ní objeveno nic zajímavého, jen dva kódy pro sponzory. Stabilitu hry neřeší.


  Od březnové aktualizace hry dostaneme v každém týdenním bonusu 1 náhodný evoluční předmět jako tomu bylo při spuštění evolučních předmetů na začátku.


  Do Pokédexu byla přidaná 3. a 4. generace Pokémononů. Je to čistě jen kvůli evolučním řadám, abyste mohli vidět souvislosti. Data jsou ještě upravována.


  Únor 2017

  Šance na zisk evolučního přemětu je 0,04%!


  DPS útoků bylo aktulizováno vč doporučení movesetů.


  Od dnešního dne 22/2 se opět změnily útoky. Některé rychlé jsou opět rychlé. Zahýbalo se ovšem s jejich nabíjecí energií, dps apd.


  U Togetic byla navýšena šance na ulovení na 5%. Je tedy stále obtížné chytit ho, ale už to není téměř nemožné.


  Maximální CP jsou revidované.


  Upraveny všechny statistiky a útoky podle GAME_MASTER souboru.


  V pokédexu upraveny TOPy vč pokémonů 2. generace. Jejich statistiky budou revidované jakmile budou dostupné oficiální ověřené statistiky.


  Valentýnské lůry jsou prodlouženy do 18. února!


  Celebrate Valentine’s Day with Us! Event je tu!


  Zkontrolujte své okolí. Do hry byly přidány nové PokéStopy a GYMy!


  Po týdnu od spuštění hry v Jižní Koreji se počet uživatelů vyhoupnul na 7 milionů. Hra opět předčila skeptické odhady.


  Leden 2017

  Pohlaví pokémonů bylo v tichosti staženo ze hry. Proslýchá se, že jsme byli svědky velkého testování před ostrým startem!


  Dnešním dnem byla spuštěna hra v Jižní Koreji. K tomu vychází aktualizace 0.53.2, kde je korejština obsažena.


  Niantic spustil velkou vlnu BANů účtů, které vytvořili a nahráli roboti. Na základě toho došlo ke snížení provozu na serveru, ale velmi rychle se vrací zpět - noví roboti se opět činí. Snad to Niantic v budoucnu vyřeší. Bohužel stále nedokáží odhalit podvodníky, kteří manipulují s GPS polohou a podvádí. Ti hru ničí více než roboti, kteří pouze hromadí pokémony a XP. Zároveň odstřihnul drtivou většinu (pokud ne všechny) map a různých scanovacích aplikací.


  Od minulé aktualizace zlobí spojení s Pokémon Go Plus, na opravě pracují.


  Blíží se aktualizace hry, konečně. Vypadá to velmi dobře.


  Přidán RSS kanál.


  Nejbližší event se čeká v únoru na sv. Valentýna.


  Prosincová aktualizace mj přinesla i to, že z vajec se už nebudou líhnout regionální pokémoni, u nás tedy Mr. Mime. Ještě čekáme na další potvrzení.


  Prosinec 2016

  Upřesnění eventů dárků v shopu.


  Ohlášeny prosincové eventy!


  Celosvětově je zvýšený výskyt regionálních pokémonů. Můžu potvrdit - Mima vidím častěji než dříve. Pravděpodobně je to schválně, aby lidé kteří na Vánoce cestují na jiné kontinenty měli větší šanci tyto pokémony získat.


  Čekáte na Vánoční event? Dnes večer by se mělo rozhodnout resp vyjít na jevo, zda a co.


  Velikonoční event bude pravděpodobně o snadnějším líhnutí vajíček. Na 10km vejce nebudeme muset ujít 10km, ale např jen 5km. Dává to perfektní smysl a v aktualizaci byla nalezena informace tohoto typu. Pokud by navíc byla 2. generace alespoň ze začátku uvolňována jen pomocí líhnutí, je to vítané zrychlení. Ale to je čistá spekulace.


  K 7. prosinci 2016 ušli trenéři více než 8,7 miliardy kilometrů a denně chytnou průměrně 533 milionů Pokémonů. Tuto vzdálenost si můžete představit jako byste 200.000x obešli celý svět.


  Vychází další aktualizace hry.


  Přidány útoky novým pokémonům vč Togetic, který je ve hře také - ověřeno!


  Aktuálně je 158 pokémonů ve hře. V pokédexu jsou upraveny statistiky pro nové pokémony. Útoky jsou doplňovány postupně.


  Vibrování kvůli radaru resp změně pokémonů v okolí Niantic považuje za chybu a pracuje na nápravě. viz: We are aware of and actively working on a fix for a bug that causes incorrect vibration notifications related to the Nearby Pokémon feature.


  Po poslední aktualizaci telefon často vibruje. Oznamuje tak změnu pokémonů na "radaru" (nearby).


  12. prosince se má Niantic oznámit oznámení :-D Mělo by to být něco většího. viz zde: http://pokemongo.nianticlabs.com/en/post/sprint/. Uvedou legendární pokémony nebo rovnou 2. generaci?


  Byla vypuštěna nová aktualizace hry.


  Změna vzorce pro navyšování přestiže u gymů (trénování). Je to nyní podstatně snažší/rychlejší.


  Nový trackovací systém funguje poněkud špatně v místech, kde není dost PokéStopů. Niantic na nápravě pracuje. Zatím to berte jako nevyladěnou testovací verzi, bohužel.


  Listopad 2016

  Všechny TOPy jsou aktulizované. Můžete začít studovat. :)


  Niantic provedl velkou změnu dosažitelného maxima u již stávajících pokémonů. Tato změna již je v pokédexu promítnuta. Kompletní změny CP jsou v článku. Zdá se, že 2. generace je na spadnutí a proto vyladili CP v předstihu (?).


  Blíží se další EVENT!!! Od 23. 11. do 30.11. bude zdvojnásoben zisk zkušeností (XP) a hvězdného prášku (stardust).


  Jemná úprava přepočtu v CP kalkulátoru evolucí - lépe odpovídá realitě a už nyní ukazuje vývoj evoluce v 2. generaci např u Eevee atd. Přidaná nová pomůcka KNIHA ÚTOKŮ. Do Pokédexu vložena ukázka nejlepších (velmi efektivních) útoků na daného pokémona.


  Od 7. do 11. 11. je všude více pokémonů a z pokéstopů dostáváme více věcí než obvykle. Má to být vynahrazení od Nianticu za to, že nejde vytáčet pokéstopy za vyšší rychlosti než 40km/hod. To že je k mání daleko více vzácnějších pokémonů je důsledkem aktualizací aplikace/systému serveru. Je to cílená změna.


  Pokéstopy jdou vytočit jen do 40km/hod. Dobývání gymů je znatelně jednodušší. Prestiž ubývá velmi rychle. Naopak navýšit prestiž je najednou daleko obtížnější.


  Od dnešního dne 7. listopadu tu máme denní bonusy! Každý den za prvního chyceného pokémona dostaneme 500 XP a 600 hvězdného prášku navíc. Pokud se to povede 7 dnů v řadě dostaneme 2.000 XP a také 2.400 hvězdného prášku! U pokéstopu je situace za první vytočení dne 500 XP a sedmkrát po sobě znamená 2.000 XP a zvýšený počet předmětů. V praxi to znamená cca 20 předmetů (míče, revive atd).


  Eevee se nově líhne z vejce 5km. Rattata a Pidgey už ve vejcích nebudou.


  Opravena tabulka útoku obrana vílí, útok dračí.


  Doplněna efektivita obrany u pokémonů 2. generace.


  Říjen 2016

  PRVNÍ EVENT! Od 26.10. od 1. 11. 2016 u příležitosti Halloweenu budeme dostávat sladkosti ve dvojnásobném počtu za chycení, transfer i za vylíhnutí. Kámoš Buddy bude dávat ČTYŘnásobek! V těch dnech také budeme časteji potkávat Gastly, Haunter, Gengar, Zubat, Golbat, Drowzee, Hypno, Cubone, Marowak a Meowth.


  Registrovaní hráči mají nyní k dispozici data o využitelnosti jednotlivých pokémonů za posledních 20 dnů.


  Chystá se zásadní změna boje v gymu. Slabší hráči uvidí v PŘÁTELSKÝCH gymech pokémony podle svého levelu. Hráč na levelu 5, tak bude moct vstoupit do přátelského gymu přes pokémona s CP např 500 zatím co hráči na levelu 30 si budou muset poradit skutečnou hodnotu CP tj např. 2.300.


  Po další aktualizaci hry budou mít získané medaile pozitivní vliv na chytání. Pokud budete mít nejvyšší medaily za konkrétní druh pokémonů zvýší se vaše šance na chycení až příště potkáte např. Snorlaxe (medaile Schollkid).


  Úprava profilu uživatele - vložené pokémony lze třídit, řadit a nově vložit až TOP100.


  Pokemon Go Plus - nejde použít ultra ball nebo great ball. Úspěšnost chycení je cca 20% pro hráče s úrovní nad 20. level. Nekupovat!


  Září 2016

  Revize celého pokédexu, upřesněné útoky a jejich DPS.


  Souboje mezi hráči jsou stále v plánu, jen na ně Niantec zatím nemá kapacitu. Můžeme se stále těšit. Aktualizace hry jsou lánované na každé 2 týdny.


  Buddy - vyberte si kamaráda a získejte sladkosti za ujité km navíc.


  Srpen 2016

  CurveBall podstatně zvyšuje šanci na chycení pokémona. Především ve vyšších levelech již bez něj nejde prakticky nic ulovit nebo zbytečně proházíte mnoho ultraballů.


Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..