Warning: mysqli_fetch_row() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /www/hosting/pokemongodex.cz/www/online.php on line 111
Fake GPS a boj pro nim

Fake GPS a boj pro nim

Otázka: Fake GPS a boj pro nim
od: Kolouch91 » čt 16. 02. 2017, 23:26

Caw, objevili se u nas ve meste dva fakegpskari, da se proti tomu nejak bojovat? Reporty jsem na ne dal ale zatim bez odezvy.

Počet odpovědí: 11 | poslední aktualizace: po 04. 05. 2020, 17:59
od: clay01a® » pá 17. 02. 2017, 12:01

je to problém. Niantic banuje víceméně jen na základě vlastních zjištění. Dobrou zprávou je, že na tom bez přestání maká. Špatná zpráva je, že mu to jde pomalu a moc nejde...

 
od: MRkasicka » pá 17. 02. 2017, 12:05

já se s tím nesetkal, ale potkal jsem jednu hráčku která byla svedkěm jak žlutý bouraj kompletní 10tkový gym během pár okamžiků a v okolí 300m od gymu nikdo nebyl...tak je nahlásila a to je asi tak jediné co s tím zmohla

 
od: georgxiii® » po 01. 05. 2017, 22:06
Tohohle sem nahlásil dělá to pořád

 
 
od: mil4269van® » út 02. 05. 2017, 11:20

u nás máme podobných "machrů" několik :( široko daleko nikde nikdo a gym s 10ti zmizí rychleji než se mně otevře hra na founu

 
od: welby » út 02. 05. 2017, 13:53

Uvidíme, jak to půjde nyní, když už se objevují ve hře hlášky o tom, že využívá hráč software třetích stran a má ho odstranit nebo asi časem dostane ban. I když je to zatím spíš zaměřené na různé IV kalkulačky apod.

Třeba to bude zaměřené i na nějaké aplikace, které umožnují fake GPS lokalizaci. Bylo by to docela fajn. I když bychom samozřejmě i tak slyšeli hodně stížností lidí, kteří by byli naštvaní, že nemůžou používat v telefonu fake GPS aplikaci i když oni ji samozřejmě nepoužívají na hraní pokémonů, ale na jiné "vědecké" účely

Včera jsem zase sledoval jeden desítkový gym, kdy byl vždy vykopnutý jeden pokémon a vzápětí se tam objevil hned nový a to se zopakovalo asi 3x. Takže tam buď byl někdo, kdo používá dva účty z různých týmů a nebo tam byl s nějakým kamarádem z jiného týmu a ten mu vždy jednoho pokémona z gymu vyhodil, aby si tam mohl dát svého. To je taky nefér, ale co s tím může kdo dělat???

Bohužel to tu hru zhnusí hlavně novým hráčům. Když už se ti dostanou do gymu, tak většinou do spodních pater a pak je někdo takhle nefér vyrazí mezi prvními.

Kdybych neměl už dost silných pokémonů, abych obsazoval horní patra gymů a musel čelil tomu, že mě vždy hned někdo podvodem vykopne, tak už bych se na to hraní asi dávno vykašlal...

 
od: clay01a® » út 02. 05. 2017, 15:51

na druhou stranu to, že nizké CP znamená, že tě někdo vykopne brzy ven (a to jak stejný tým nebo jiný) je jediná motivace k čemu jsou silní pokémoni... :) Pokud by tohle nebylo, neměl bys vůbec důvod zvyšovat jim CP nad řekněme 2400, kdy to už celkem na souboje stačí... a pokud sebereš tohle, tak tím bereš motivaci vůbec chytat nějaký spam... a to už znamená, že více než polovina hry je k ničemu. :)

 
od: rompokero® » út 02. 05. 2017, 16:38

Možná Tě naštvu, ale sám v sobě začínám zahřívat myšlenku, instalovat si fake GPS taky. :(

Z jednoho důvodu: dost často se cítím jak totální trotl a míra (s prominutím) nasranosti se zvyšuje.

Proč mám být já ten, kdo je za blba a doplácí na unfaire hru mrvičů této hry? Proč oni mají přede mnou výhodu?

Zatím jsem pouze ve fázi úvah a pokušení. Ale pokud mne zas někdo vytočí a NIANTIC nebude reagovat, asi se neubráním.

Pár příkladů.

2 slabé GYM asi 1 km od sebe. "Zadarmo" jsem nasadil do jednoho a poloklusem mažu k druhému, kde jsem taky mohl nasadit "zadarmo". Zhruba v polovině cesty jsem si všiml, že někdo nasadil do toho prvního a po pár metrech nasadil i do toho druhého. Nikdo neběžel rychleji než já (bylo to v noci a ulice prázdné) a autem se tam taky nedalo. Toto mne až tak nenaštvalo, jen zamrzelo, jaký jsem trotl, že běhám jak idiot v kose a někdo to má stejné a pohodlné.

Do běla mne ale rozpálily 2 případy z minulého týdne. Navyšuju GYM, abych mohl vložit. Porazil jsem posledního a GYM už obsazen. Podotýkám zase v noci a nikde nikdo. Přes půlhoďky práce, několik mrtvých pokešů, potions v prdeli a bez výsledku.

A podobných příkladů by se dalo najít více.

Chtělo by to hlásit podobné hráče a trestat. A ne ban na půl dne. Algoritmus na výpočet možnosti přesunu z jednoho GYM do druhého nemůže být tak složitý.

UFF! Jsem se rozohnil!

 
od: MarkRazed » so 01. 09. 2018, 13:44

Mám stejný problém. Jak můžu nahlásit nefér hráče? Obsadím Gym, nikde okolo nikdo není a vidím, jak mě někdo vyhazuje. Na 100% jsem v dosahu arény sám. To pak jednoho přejde chuť na hraní. A to nemluvím o tom, že tento hráč používá dva účty.

 
od: nofragos® » ne 23. 09. 2018, 18:43

Pokud v dosahu cca 50m od gymu není obytný dům, tak to diné je. Jinak mi na obou telefonech při chůzi ukazuje GPS rozdíl až 10m, takže se mi neobjeví stejní pokemoni v jeden okamžik.

 
od: Borroun » st 15. 04. 2020, 12:31
Je to marný boj, u nás na vesnici se usadil spoofer, který má šest červených účtů a pět modrých a my s dětmi si prostě nezahrajeme... Reportovali jsme ze všech účtů již několikrát a bez odezvy... Přitom v ingressu to Niantic kosi jedna báseň... Ach jo.
 
od: Arley Venini » po 04. 05. 2020, 17:59

On se Niantic vůbc chová k Pokemon Go jako k vedlejší koleji. Spousta pokestopů navržených hráči Pokemon Go se objeví pouze v mapě Ingress , v Pokemonech nikoliv...je to nefér

 
 
Copyright © 2016-2020 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..