Co říkáte změně CP?

Otázka: Co říkáte změně CP?
od: MRkasicka » po 21. 11. 2016, 23:04
Dnes jsem se zhrozil když jsem se podíval na své Pokémony. Spousta z nich má vyšší CP. Říkám si super. Pak koukam dál a zjišťuji, že stálo i obráceně. Některym CP kleslo. Štve mě to hlavně u Pokémonů, kterým jsem navyšoval CP a chodil s nima kilometry jako buddy, abych měl cukrlatka a oni klesly!!! Dratini, Squirtle, Arcaine atd... To mě štve nejvíc. Už teď se špatně navyšují vlastní gymy špatně a teď to bude ještě horší,kdyz v gymech pokemonum CP naroste a ještě budeme víc času trávit snižováním když tam budou uměle navýšené Pokémony. No nevím jestli to je super rozhodnutí. Co vy na to??
Počet odpovědí: 7 | poslední aktualizace: út 22. 11. 2016, 21:11
od: clay01a® » út 22. 11. 2016, 07:29

ano i ne, Arcanine je v háji, Rhydon na vrcholu... vyber si :)

Jinak lidé si teď houfně stěžují, že Magicarp nebo ty Dratini se snížili... a není to jedno? Jejich evoluce v CP naopak narostly a o ty jde především. Tedy Blastoise se snížil. Toho moc nechápu, nebyl super silný ani před tím.

Za vyššího Jolteona jsem rád, ale bude teď ještě snažší porazit Vaporeona. Tangela má konečně důstojné CP (z 1200 má teď 1600).

Ani to neodsuzuju, ani nevýskám. Uvidíme.

 
od: BufoPhoenicurus® » út 22. 11. 2016, 09:29

No já moc nadšenej nejsem. Vítám sice vyší CP u Snorlaxe, Vaporeona a gyaradose, na druhou stranu můj velmi oblíbeny Exeggutor si trochu pohoršil. Za Jolteony s vyšším CP jsem rád. Potěšilo mě zvýšení CP u Golema, který byl slabší než Golduck. naproti tomu Golducka jsem měl s IV 151514 s CP nad 2k a teď je z něj slabota. Naopak mezi nejlepšíma se mi náhle objevil Kingler s CP 2190, kterej ale nemá jako sekundární útok hydro pumpu nebo psychic jako golduck, ale slabý útoky co nemá cenu používat.

Zrovna jsem se chtěl pustit do powerupovani vileplume a victreebel, no asi to nema smysl.

Hrozne rad jsem pouzival dewgongy na sundavani dragoniteu. Tem slo cp dolu o dve stovky, tak to nema smysl. napopak pred tim slaby cloyster sel nahoru. nastesti mam jednoho s peknym IV na 1500 (s horsim IV na 1850), takze na drogonite furt budu mit co pouzit.

Ale v podstatě momentální pocity jsou dvojí, jednak jsem rád za změnu, protože v současný podobě mě to už nebavilo a tohle bude nový imulz se tím prokousavat znovu. Na druhou stranu ale mám rád stabilní herní prostředí, ve kterym jde vytvářet aspoň nějaká strategie. Spoustu dustu jsem narval třeba do Gulducka a jiných-dnes-slabších pokémonů. Práce k ničemu. No a o víkendu jsem třeba vyházel uplně všechny Jynx i ty s IV nad 85%, teď bych si za to utrh ruce. Takže ve výsledku se mi to nelíbí. Mám rád stabilní prostředí. Jako nevadí mi, že mají přijít noví pokémoni, kteří s tím rozvíří vodu, ale vadí mi, že to, na co jsem se doteď soustředil nemá z nějaké části te´d už smysl a byla to ztráta dustu, candy i času.

Za mě jim na google play měním hodnocení jen na jednu hvězdičku, prootže mě štve, ajk s tím furt manipulujou.

 
od: BufoPhoenicurus® » út 22. 11. 2016, 09:31

A teda co mě momentálně štve nejvíc, že se teď

1) nedá zjistit IV pokémonů, protože servery ještě nejsou upravený na nový data

2) že vlastně teď nevím co všechno je v top 50 pokémonů a že mi bude nějakou dobu trvat, než se v novym prostředí zorientuju - co má smysl evolvovat a co ne....no a pak zase přijdou s nějakou změnou současnýho stavu....

 
od: clay01a® » út 22. 11. 2016, 09:44

Vileplume si pohoršila neznatelně... -126 CP to je prd. Top podle CP je už aktualizovaný, takže můžeš začít studovat. Ostatní topy budou později.

Jinak Jynx mám cca 2.000, ale je spousta jiných pokémonů, které jsem vyhodil a teď by se hodili. Všichni jsou na tom podobně. ;)

Rhydon je TOP5!

 
od: BufoPhoenicurus® » út 22. 11. 2016, 10:02

Jé tak to seš hodnej .

S tou jynx jsem to myslel všeobecně že jao ty jsem vyhodil spoustu toho, co by se teď hodilo .

Na Rhyhorna jsem hodně zvědavej. sušil jsem si na evoluci, momentálně mám na jednoho dost candy, tak to prubnu , jen počkám, jestli nevyleze ještě te´d z vajíčka...

 
od: clay01a® » út 22. 11. 2016, 10:43

už jsou aktualizované všechny top vč hlavního TOP. Vaporeon je 7. (byl 8.), Arcanine z 13. spadnul na 19. místo. Myslím, že to ukazuje smysluplná čísla. Rhydon je celkově 5. (byl 27?), to také sedí.

Alkazam je 13. to nevím, to chce ověřit, ale útok má velmi velmi silný, tak logiku to má. :)

www.pokemongodex.cz/top-pokemonu/

 
od: quapor » út 22. 11. 2016, 21:11

este jedna super vec nastala pri tychto zmenach, snad mesiac som neozivoval pokemony po boji, setril som revive a potion, urcite cez 150 pokemonov s cp 500 az 1700 ktore som "obetoval" v boji a setril tie nad 1700

teraz po update CP su vsetky ozivene a plne uzdravene !

usetril som ohromne mnozstvo items

ze diky niantic

 
 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..