Poctiví hráči

Otázka: Poctiví hráči
od: Michal Loun » út 01. 08. 2017, 18:08
Zdravím všechny.
Dnes jsem cestou na lov Motlrese ničil cizí gym. Během boje mi nějaký "ghost" průběžně dokrmoval poražené pokemony a sem tam přihodil nového. Zbytečná práce...
Co z toho vyplývá?
Kašlu na to. Zítra instaluju fake gps a vyrazím na cestu kolem světa. Doplním si pokedex, vytřískám od bazénu pár gymů a nebudu se stresovat.
Niantic proti tomu stejně nic neudělá.
Po roce intenzivního hraní jsem L40 a dospěl jsem k závěru, že s poctivostí nejdřív pojdeš.
Kašlu na Niantic a jejich pravidla, který stejně každej druhej porušuje...
Počet odpovědí: 10 | poslední aktualizace: ne 13. 08. 2017, 22:44
od: roman » st 02. 08. 2017, 08:20

to nemusí být až tak jak si myslíš. pokemoni se dají v gymech krmit na dálku!!!

od: Michal Loun » st 02. 08. 2017, 12:30
Jj. Máš pravdu. A pokémoni se dají taky vkládat do gymu gymu na dálku. Hlavně přes fake gps.

od: roman » čt 03. 08. 2017, 07:13

no když ti to stojí za to, tak buď jako ti, na které tu nadáváš. :-D

od: welby » čt 03. 08. 2017, 12:56

Michale, pokud ses dostal opravdu poctivým hraním až do 40. levelu, tak ti snad nestojí za to začít teď podvádět, ne?

Já jsem teď ve třetině levelu 38 a taky jsem byl několikrát pořádně naštvaný, když jsem se s někým přetahoval o gym i když byl gym v otevřeném prostoru a nikdo v okolí 100 m nebyl. Když se to stane ve městě, tak si říkám, že se možná přetahuji s někým, kdo sedí poblíž v autě nebo bydlí ve vedlejším baráku...

Ale mě zase těší, že hraji poctivě a bez podvodů. Je pravda, že za rok hraní mám jen dva Dragonite, což je strašně málo oproti těm, kteří používají nějaké mapy, kde ví o každém spawnu a mají armádu Dragonitů a Tyranitarů...

Takže moje sbírka pokémonů není přehlídka 100% pokémonů a elitních zabijáků, ale jsem rád, že jsem je získal poctivě.

Na druhou stranu hraní už dost omezuji. Ale je to spíš z důvodu, že mi chybí motivace proč hrát dál? Ty dnešní gymy jsou pro silnější hráče k smíchu - když musím 3x porazit Pidgeota s CP 30, aby vypadl z gymu, tak je to fakt na palici... Hra je po změně zaměřena hlavně na začínající hráče - do gymu se dostanou lehce, protože většina gymů je plná demotivovaných pokémonů, které stačí jen dorazit. Získávání coinů je o tom, že člověk doufá, že bude každý den vyhozen z gymu... To je snad první hra, kdy je člověk odměněn za "prohru"...

Byl jsem i na několika raidech, ale moc mě to nezaujalo... U momentálně probíhajících raidů na legendární pokémony je to sice občas sranda přidat se ke skupině 40-ti lidí, která tu po Brně pravidelně kočuje, ale to dám jeden, dva raidy a jdu domů...

od: roman » čt 03. 08. 2017, 14:10

kde to mám podepsat

od: Michal Loun » čt 03. 08. 2017, 15:26
Je až úsměvné, když si vzpomenu, Co vše jsem kvůli této hře absolvoval.
Od běhání v noci za Dratinim po naší vesnici, přes hodiny mrznutí v Praze při lurování na Kampě, až po vyhozené litry nafty při objíždění větších měst.
Level 40 mám přesně po roce intenzivního hraní.
Teď už nemám žádnou motivaci.Hraju tak hodinu denně a uz to není ono.
XP nepřibývají, pokémoni jsou stále stejní, pořád dokola.
Teď jsem z batohu vyhodil 14ks lucky egg. Jsou mi k ničemu.
A jediný způsob jak doplnit pokedex je udělat si cestu kolem světa.
Je mi jedno, jestli dostanu ban, nebo hru odinstaluji potom sám.
Hra už není co bývala na začátku a v podstatě o nic nejde...
Ale díky všem za odpovědi nejen v tomto vlákně. Přeji všem hodně úspěchů a snad nedopadnete jako já ;)

od: lelenka » ne 06. 08. 2017, 07:44

Ahojka

jsem level 33 (proti vám mrňavý), též poctivě získaný. Legendárku nemám ani jednu, protože nemohu dojít někam v určitý čas a nepoštěstilo se mi natrefit zrovna dobu,kdy je okolo víc lidí. Ale pravda je,že když jsem viděla jak sundávají gym mé barvy, tak jsem s jistou dávkou zlomyslnosti jak dokrmila tak ve vhodné chvíli přidala svého mona . Aspoň to bylo zajímavější a onen útočník si nemohl stěžovat že je to masakr hladových pokémonů*ua*. Ale to byla náhoda. Do Brna dojíždím, bohužel spěchám pak domů za rodinou. Doma máme sice jeden gym asi 0,5 km od domu,ale max jsme tam byli tři hráči jedné barvy, takže legendárku tam nesundáme*plac*. Ale hra baví(i když fakt míň po oné demotivaci jak všichni píšete),třeba se dočkám i další řady pokyšů.Však kam spěchat.

Tak buďte v poho, a pěkné prázdniny. *slunce*

od: goahold® » út 08. 08. 2017, 20:46
U mna sa celkom zadarilo. Chyba minakurat Articuno :(

od: bobik » st 09. 08. 2017, 12:18

Dobrý kámo,máš legendy,ale malé cp.Já nemám ani jednu. CHodim chytat sám.

od: zek » ne 13. 08. 2017, 22:44

cp může zvýšit power upem :) Pokeši jsou na stejné úrovni jako vylíhnutý z vajíčka. IV má dobrý.

Copyright © 2016-2017 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena.