VIZE: Alberta Choi - Mewtwo event

S Albertem Choi jsme se už setkali u jeho vize hry 2.0. Neusnul na vavřínech a pokračuje ve svých fantaziích dál.

Jeho nejnovější vize se jednoduše jmenuje "Mewtwo Event koncept" a představuje plnohodnotně vykreslený a promyšlený nápad jak ulovit Mewtwo.

Upozorňuji, že se jedná o fiktivní obrazovky a Niantic s nimi nemá nic společného. Je to jen Albertova vize.

Jak ulovit Mewtwo!

Choiova představa zahájení eventu je jednoduchá. Profesor Willow vás požádá, abyste mu pomohli s výzkumem záhadné anomálie, která se stala blízko PokéStopu – objevuje se u nich neznámá fosílie a DNA.


Neznámá DNA: DNA není registrovaná v žádných z výzkumů profesora Willowa a ani v žádném archivu. Ví, že existují a je na trenérech, aby je našli a získali.

Neznámá fosílie: Neznámá fosílie nemusí být Mewtwova a její původ je záhadou. Tyto fosílie mohou pomoci replikovat Mewto!


Hráči jsou zařazeni do pátrací skupiny, která má za úkol sesbírat všechny potřebné předměty a doručit je na PokéStop. Vytváří tak úkoly vyžadující spolupráci více trenérů v oblasti.

Podle Choi bude profesor vyžadovat 250 od každé položky, aby začal svůj výzkum neznámé DNA. Toto číslo může být variabilní v závislosti na obtížnosti sběru všech potřebných položek. Každopádně je podporována týmová spolupráce a to je dobře!

Poté, co sesbíráte požadované množství předmětů profesor Willow uvolní výsledek svého experimentu - silného Mewtwo, kterého může chytit každý, kdo přispěl do výzkumu.

Jak by to mohlo být:
Mewtwo bude k dispozici po dobu 30 minut pro ty trenéry, kteří převedli profesorovi Willowovi alespoň 5 věcí od každé položky. Těžko říci kde budou tyto PokéStopy umístěny, ale můžeme si být jistí, že to budou strategická místa.


 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..