Ukázka CP pokémonů po levelech hráče

Už jste překročili 30. nebo dokonce 40. level a nemůžete si vzpomenout, jak silné pokémony jste měli třeba v levelu 10? Tady je ukázka, kolik CP jste tak zhruba mohli mít.

Upozorňuji, že tento účet je zvláštní. Za první nechodím na žádná speciální místa jako je vyhlášená Kampa nebo Grébovka. Pravda je, že s tímto účtem toho celkem moc nenachodím. Jen do práce a z práce. Evoluce jsem si nechal až na level 14. S Power Upem počítám tak od levelu 20-25. Dříve ne. Je tedy pravděpodobné, že jste v té samé době měli nějaké špeky a o něco lepší CP díky o power up a evoluci, kterých jste byli dychtiví. :)

Všechny screeny jsou vždy na začátku levelu. Tedy 1. level zcela bez pokémonů, 2. level jsou pokémoni na konci 1. levelu. Pokémoni jsou pravidelně promazávaní, abych si vždy nechal jen ty nejlepší nebo vhodné na evoluci popř nejlepší CP atd.

Postup z levelu na level je veden jako blog - jsou přidané drobné postřehy a nálady trenéra podle aktuálních ne/úspěchů.

Najdete zde level 2 - 20.

Level 2 a 3


Začátek levelu 2 a začátek levelu 3. Prvního pokémona jsem si vybral Charmandera.

Level 4 a 5


Začátek levelu 4 a začátek levelu 5. Od teď jde jít do gymu a pobavit se. S pokémony s CP 71 o tom neuvažuji. :-D

Level 6 a 7


Začátek levelu 6 a začátek levelu 7. Začíná to být konečně pestré.

Level 8 a 9


Začátek levelu 8 a začátek levelu 9. Konečně CP kolem 300, slabota. Nevěřím, že takhle to opravdu bylo. :-D

Level 10 a 11


Začátek levelu 10 a začátek levelu 11. Na 10. level jsem se těšil, že půjdu do gymu. Netroufám si.

Level 12 a 13


Začátek levelu 12 a začátek levelu 13.

Level 14


Začátek levelu 14. Konečně jsem udělal nejnutnější evoluce. Už to byla jinak tragédie. Útoky nic moc, ale na vyhazování nemám. :) Power Up nemá smysl. Každých pár hodin/dnů postoupím o další level/y a dostanu už v základu daleko lepší pokouše. Byla by to zbytečná investice. Dosud jsem ani nepoužil Lucky Egg. Nedokážu ho využít - příliš málo evolucí. Gymy se už třesou a pokémoni jsou pojmenovaní i podle útoků. Na IV zatím nehraju.

Level 15


Level 15 mi přinesl Seadru s vodním a dračím útokem. Sice nejhorší možný útok, i tak je to znatelné vylepšení arzenálu. Samotný vodní rychlý útok dokáže pořádně potrápit Arcanina kolem CP 1.800. Ne že by ho dal, ale uškodí mu znatelně a ostatní jej dorazí. Na IV hraju jen do té míry, že pokémony pod 50% rovnou vyhazuju. Ostatní klidně evoluju. V tomto levelu mě netrápí, že nedosáhnou svého možného maxima, protože Power Up zatím nepoužívám. Bylo by nejrozumnější vydržet do levelu 30. To asi nedám. :-D Začínají první úspěchy v boji. Porazím téměř kohokoliv, tedy jen prvního v gymu. Dál se nemám šanci dostat. Přesto prestiž klesá a gym jde dolů. Ještě že revive mám spoustu.

Level 16


Level 16. Začíná to mít smysl. Pokémoni už kolem CP 800 dávají šanci nějaké to dobývání gymů. Nidoking je hvězda, Cloyster má ledové útoky. Bohužel Venomoth přes vynikající hodnocení získal schopný jen rychlý útok. Nabíjecí je rozkouskovaný na tolik částí, že je nepoužitelný.

Level 17


Level 17 bude v mém případě o Eevee. Tak jako někdo je předurčen, že se mu evolují hlavně Vaporeoni nebo Flareoni, já mám předurčené hlavně Jolteony. Naštěstí jedna dobře hodnocená se evolovala na Flareona. Trik s přejmenováním Eevee si nechávám na později, až dostanu nějakou se skvělým hodnocením a velkým CP. Snad to ještě bude fungovat. Radost mám z Golducka. Toho mám prostě rád. Našel jsem i jedny vejce Exeggcute, ale do Exeggutora je to ještě dlouhá cesta. Parasect bohužel nezískal skvělý útok Solar Beam, budu muset najít jiného a silnějšího! :) Teď bych rád získal dobrého Vaporeona a spoustu Oddishu na Vileplume. Meta CP 1.000 byla poprvé dosažena.

Level 18


Level 18 začal skvěle Dragonitem. Naštěstí stačil jen modrý balon. Evoloval se mi další Jolteon, sakra. Zase Jolteon, prokletí. O Wigglytuff by si člověk dřív nechal zdát, ale teď je Jigglypuff celkem běžný pokémon. Snad vílí útok použiju. Je ideální na rodinu Dragonitů a Poliwratha.

Level 19


Level 19. První Vaporeon a rovnou se stal nejsilnějším pokémonem. Hydropump, takže super. Clefable má "klasické" útoky, nic zvláštního. Nidoqueen všechny jedovaté, za ty jsem celkem rád. Venomotha jsem nahradil jiným s použitelným nabíjecím útokem. Jinak nic nového. Stále se držím, že Power Up jsem nepoužil. Hvězdného prášku už mám 110.000 a ani nedošlo na hromadnou evoluci s lucky egg. Není kam spěchat - čím nižší level, tím snadněji se chytá a roste XP.

Level 20


Začátek levelu 20 nepřinesl nic zajímavého ani zvýšení CP u nejlepšího pokémona. Získal jsem pouze druhého Vaporeona s hydropumpem a Paraseca se solar beam. Jinak nic zajímavého. Stardust je na 143tis a držím se, abych ho nepoužil. Začínám mít nasysleno na hromadnou evoluci, ale tu šetřím na level 21, kdy mi evoluce přinese cca 70.000XP a na splnění levelu je potřeba 75.000XP. :-D To bude rychlé.

Pokračování dalších levelů tedy ukázky CP po levelech hráče naleznete zde.

 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..