ROZHOVOR: Cheater promluvil

Jedná se o volný překlad z webu PokemonGoHub.net ze dne 22. srpna 2016.


Nestává se často, že by chtěl ex-cheater otevřeně promluvit o svých zkušenostech s roboty ve hře. Setkali jsme s místním hráčem, který roboty používal a bylo to opravdu zajímavé setkání. Upozorňujeme, že toto jednání neschvalujeme a nesnažíme se o jeho rozšíření mezi další hráče. Tento rozhovor byl uskutečněn pouze ze zvědavosti.

Můžeš říci něco o sobě, o svém účtu a jak si vedeš ve hře?
No, jsem obyčejným člověk, který rád hraje Pokémony a chodí na několik piv do místní hospody s přáteli. Mám několik účtů. Nejvyšší je na levelu 31. Nemám žádné zvláštní úspěchy až na to, že mi prochází používání robotů, ačkoliv je to zakázané.

Proč si začal roboty používat?
Každý má rád Lure moduly. Cíl byl jednoduchý – získat je zadarmo. Založil jsem si extra účet a dostal se na level 12. Za dosažení 12 levelu, jsem získal jen 2 lury, ale chtěl jsem víc. Začal jsem na internetu hledat jednoduchý způsob, jak se dostat výš a narazil jsem na video, kde jsem viděl, jak nastavit a spustit robota. A tím to všechno začalo.

Byla Pokémon Go první hra, kde jsi robota použil?
Ano, bylo to poprvé, kdy jsem použil robota ve hře, ale nemyslím si, že naposledy.

Proč si se tedy rozhodl pro použití robota v Pokemon Go?
Jak jsem už předeslal – chtěl jsem lure moduly zadarmo.

Je hra s robotem více nebo méně zábavná? A proč?
Použití robota je méně zábavné, protože všechno je snadné. Ztratil jsem potřebu chodit nebo jezdit na kole a chytat. No, ale ne tolik, abych přestal hrát vůbec. Dalo mi to i příležitost podívat se po okolních městech a krajinách, kde jsou spawny pokémonů.

Jakého robota si použil? Řekni něco o jeho nastavení.
Na začátku jsem použil robota NECROBOT a jako své umístění jsem použil Central Park, NY. Později mi kamarád řekl o mnohem lepším robotu s názvem HAXTON. Haxton byl úlet, hromadil 150tis až 650tis XP za hodinu, v závislosti na zvolené lokalitě! Central Park byl úžasný!

Je těžké jeho nastavení?
Na první pokus to bylo trochu těžké. Hlavně proto, že jsem nikdy před tím robota nepoužíval. Po získání zkušeností už ne.

Nemáš strach, že bys mohl být zažalován za použití robota?
Ne, měl bych mít?

Potřebuješ technické nebo PC znalosti k obsluze robota?
Jediné co potřebuješ je vědět, jak se používá klávesnice a myš. Pokud si myslíte, že jsou to zvláštní znalosti, pak ano.

Roboti a výměna mezi uživateli – bude to problém?
To opravdu nevím a je mi to jedno. Na to jsem vůbec nemyslel, chtěl jsem pouze ty Lure moduly.

Dosud jsi nedostal BAN, jak to?
Myslím, že zatím je to náhoda a že k tomu nakonec dojde. Nebyl jsem s robotem opatrný.

Existují nějaké triky, které by zabránili odhalení?
Pravděpodobně ano, ale žadné, o kterých bych věděl. Nejsem takový hardcore odborník na roboty, jakého si představujete.

Jaký je tvůj postoj k nedávné vlně BANů?
Všichni věděli, že to přijde. To prostě muselo – roboti se vymykají z rukou. Jsem jedním z mála šťastlivců, na které se nedostalo.

Jaká je tvoje zkušenost se soft-BANem?
Několikrát se mi to stalo. Čekal jsem asi 4-7 hodin. Později jsem si uvědomil, že existuje trik jak tuto dobu zkrátit. Jediné, co je potřeba udělat, je vytočit nejbližší PokéStop cca 40-45x. Pak soft BAN zmizí.

Máš ještě robota a proč?
Upřímně řečeno, ne. Roboty, které jsem používal už nefungují a jsem líný hledat nové. Většina mých přátel začala Lure moduly kupovat a užíváme je společně v hospodě. Už je nepotřebuji.

Slova závěrem
Všichni, kdo tento článek čtete, pamatujte, že pokud jste použili robota nebo ho plánujete použít nedávejte své Dragonity s CP 3000 do gymů. Nemyslím jen do místních gymů, ale do žádných. Normálním hráčům kazíte hru.

 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..