Maximální CP pokémonů v levelu 30, komplet

Toto je kompletní výčet pokémonů na levelu 30, ze kterého čerpá článek s TOP50 .

Jde o 30. level POKÉMONA ne TRENÉRA, pozor na to!

Jak poznat 30. level? Power Up za 5.000 hvězdnéno prášku se provede 2x a další dva už jsou za tímto horizontem, kde se přídavek CP snižuje na polovinu.

Kompletní přehled pokémonů na levelu 30

 
LEVEL 30
Pokémonmaximum CP100% IV90% IV80% IV70% IV
Abra1.148975965955945
Aerodactyl2.6082.2142.1922.1702.148
Aipom1.1881.008998988978
Alakazam2.8872.4512.4262.4022.377
Ampharos2.6952.2882.2652.2422.219
Arbok1.7371.4751.4601.4451.430
Arcanine2.8392.4102.3862.3622.338
Ariados1.6471.3981.3841.3701.356
Articuno2.9332.4902.4652.4402.415
Azumarill1.5031.2761.2631.2501.238
Bayleef1.2961.1001.0891.0781.067
Beedrill1.7771.5081.4931.4781.463
Bellossom2.1081.7891.7721.7541.736
Bellsprout916778770762754
Blastoise2.2911.9451.9251.9061.886
Blissey3.2192.7332.7052.6782.651
Bulbasaur981833824816808
Butterfree1.7011.4441.4301.4151.401
Caterpie393334330327324
Celebi3.0902.6232.5972.5712.544
Clefable2.3531.9971.9771.9581.938
Clefairy1.085921912903893
Cleffa620526521516511
Cleffa620526521516511
Cloyster2.4752.1012.0802.0592.038
Corsola1.3781.1701.1581.1461.135
Crobat2.4662.0932.0722.0522.031
Croconaw1.5981.3571.3431.3291.316
Cubone943801793785776
Cyndaquil831705698691684
Delibird937795787780772
Dewgong1.8941.6081.5921.5761.560
Diglett465395391387383
Ditto718610603597591
Dodrio2.1381.8151.7971.7791.760
Doduo1.011858850841832
Donphan3.0222.5652.5402.5142.488
Dragonair1.6091.3661.3521.3391.325
Dragonite3.5813.0403.0102.9792.949
Dratini860730723715708
Drowzee992842834825817
Dugtrio1.3331.1321.1201.1091.098
Dunsparce1.6151.3711.3571.3441.330
Eevee969823814806798
Ekans778660654647641
Electabuzz2.1961.8641.8461.8271.808
Electrode1.9001.6131.5971.5811.565
Elekid1.073911902893884
Elekid1.073911902893884
Entei3.4122.8962.8672.8392.810
Espeon3.0002.5472.5212.4962.470
Exeggcute1.102935926917907
Exeggutor2.9162.4752.4512.4262.401
Farfetchd1.092927918908899
Fearow1.8141.5401.5251.5091.494
Feraligatr2.7212.3102.2872.2642.241
Flaaffy1.4021.1901.1781.1661.154
Flareon2.9042.4652.4412.4162.391
Forretress2.2631.9211.9021.8831.863
Furret1.6671.4151.4011.3871.373
Gastly1.002851842834825
Gengar2.6192.2232.2012.1792.157
Geodude1.1931.0131.003992982
Girafarig1.8631.5821.5661.5501.534
Gligar1.7581.4921.4771.4631.448
Gloom1.5121.2841.2711.2581.245
Golbat1.8301.5531.5381.5221.507
Goldeen1.006854845837828
Golduck2.2701.9271.9081.8881.869
Golem2.9162.4752.4512.4262.401
Granbull2.4402.0712.0512.0302.009
Graveler1.8151.5411.5251.5101.495
Grimer1.2691.0771.0661.0561.045
Growlithe1.110942933923914
Gyarados3.2812.7852.7572.7302.702
Haunter1.7161.4571.4421.4281.413
Heracross2.9382.4942.4692.4442.419
Hitmonchan2.0981.7811.7631.7451.728
Hitmonlee2.4062.0422.0222.0021.981
Hitmontop1.9051.6171.6011.5851.569
Ho-oh4.6503.9473.9083.8683.829
Hoothoot640543538532527
Hoppip508431427423418
Horsea921782774766758
Houndoom2.5292.1472.1252.1042.082
Houndour1.110942933923914
Hypno2.0481.7391.7211.7041.686
Chansey1.4691.2471.2351.2221.210
Charizard2.6862.2802.2572.2352.212
Charmander831705698691684
Charmeleon1.4841.2601.2471.2351.222
Chikorita801680673666660
Chinchou1.067906897888879
Igglybuff512435430426422
Igglybuff512435430426422
Ivysaur1.5521.3171.3041.2911.278
Jigglypuff713605599593587
Jolteon2.7302.3172.2942.2712.248
Jumpluff1.5531.3181.3051.2921.279
Jynx2.5122.1322.1112.0902.068
Kabuto1.172995985975965
Kabutops2.5172.1372.1152.0942.073
Kadabra1.8591.5781.5621.5471.531
Kakuna392333329326323
Kangaskhan2.4632.0912.0702.0492.028
Kingdra2.4242.0582.0372.0171.996
Kingler2.6942.2872.2642.2412.218
Koffing1.091926917908898
Krabby1.3861.1771.1651.1531.141
Lanturn2.0771.7631.7461.7281.710
Lapras2.6502.2502.2272.2052.182
Larvitar904767760752744
Ledian1.2751.0821.0721.0611.050
Ledyba663563557552546
Lickitung1.3221.1221.1111.1001.089
Lugia3.5983.0543.0242.9932.963
Magby1.1781.000990980970
Magby1.1781.000990980970
Magcargo1.8461.5671.5511.5361.520
Magikarp220187185183181
Magmar2.2541.9131.8941.8751.856
Magnemite1.083919910901892
Magneton2.2371.8991.8801.8611.842
Machamp2.8892.4522.4282.4032.379
Machoke1.9101.6211.6051.5891.573
Machop1.1991.0181.008997987
Mankey1.002851842834825
Mantine2.3101.9611.9411.9221.902
Mareep887753745738730
Marill420357353349346
Marowak1.6911.4351.4211.4071.392
Meganium2.2271.8911.8721.8531.834
Meowth638542536531525
Metapod357303300297294
Mew3.0902.6232.5972.5712.544
Mewtwo4.7604.0414.0003.9603.920
Miltank2.3251.9741.9541.9341.914
Misdreavus1.7811.5121.4971.4821.467
Moltres3.2722.7782.7502.7222.694
Mr.mime1.9841.6841.6671.6511.634
Muk2.7092.3002.2772.2542.231
Murkrow1.3921.1821.1701.1581.146
Natu925785777770762
Nidoking2.3862.0252.0051.9851.965
Nidoqueen2.3381.9851.9651.9451.925
Nidoran736625619612606
Nidoran-739627621615609
Nidorina1.2181.0341.0241.0131.003
Nidorino1.2521.0631.0521.0421.031
Ninetales2.1571.8311.8131.7941.776
Noctowl2.2451.9061.8871.8681.849
Octillery2.1241.8031.7851.7671.749
Oddish1.069907898889880
Omanyte1.3451.1421.1301.1191.108
Omastar2.6852.2792.2572.2342.211
Onix1.002851842834825
Paras836710703695688
Parasect1.6571.4071.3931.3781.364
Persian1.5391.3061.2931.2801.267
Phanpy1.175997987978968
Pidgeot1.9941.6931.6761.6591.642
Pidgeotto1.085921912903893
Pidgey580492487483478
Pichu376319316313310
Pichu376319316313310
Pikachu787668661655648
Piloswine2.2841.9391.9191.9001.881
Pineco1.045887878869860
Pinsir2.7702.3512.3282.3042.281
Politoed2.3712.0131.9931.9721.952
Poliwag695590584578572
Poliwhirl1.3131.1151.1031.0921.081
Poliwrath2.4412.0722.0512.0312.010
Ponyta1.5021.2751.2621.2501.237
Porygon1.5671.3301.3171.3041.290
Porygon22.5462.1612.1402.1182.096
Primeape2.1051.7871.7691.7511.733
Psyduck966820812804795
Pupitar1.6081.3651.3511.3381.324
Quagsire1.9291.6381.6211.6051.588
Quilava1.4841.2601.2471.2351.222
Qwilfish2.0131.7091.6921.6751.658
Raichu2.0151.7111.6931.6761.659
Raikou3.3492.8432.8152.7862.758
Rapidash2.2521.9121.8931.8731.854
Raticate1.5491.3151.3021.2891.275
Rattata588499494489484
Remoraid749636629623617
Rhydon3.3002.8012.7732.7452.717
Rhyhorn1.6791.4251.4111.3971.383
Sandshrew1.1941.0141.003993983
Sandslash2.3281.9761.9561.9371.917
Scizor2.8012.3782.3542.3302.306
Scyther2.4642.0922.0712.0502.029
Seadra1.9791.6801.6631.6461.630
Seaking2.0401.7321.7141.6971.680
Seel899763756748740
Sentret519441436432427
Shellder958813805797789
Shuckle300255252250247
Skarmory2.0451.7361.7191.7011.684
Skiploom882749741734726
Slowbro2.4822.1072.0862.0652.044
Slowking2.4822.1072.0862.0652.044
Slowpoke1.2041.0221.0121.002991
Slugma750637630624618
Smeargle389330327324320
Smoochum1.2301.0441.0341.0231.013
Smoochum1.2301.0441.0341.0231.013
Sneasel1.8681.5861.5701.5541.538
Snorlax3.3552.8482.8202.7912.763
Snubbull1.124954945935926
Spearow673571566560554
Spinarak685581576570564
Squirtle808686679672665
Stantler1.9881.6881.6711.6541.637
Starmie2.3031.9551.9351.9161.896
Staryu926786778770762
Steelix2.4392.0702.0502.0292.008
Sudowoodo2.0651.7531.7351.7181.700
Suicune2.8232.3962.3722.3492.325
Sunflora2.0481.7391.7211.7041.686
Sunkern316268266263260
Swinub663563557552546
Tangela2.2081.8741.8561.8371.818
Tauros2.4882.1122.0912.0702.049
Teddiursa1.1841.005995985975
Tentacool956812803795787
Tentacruel2.3742.0151.9951.9751.955
Togepi540458454449445
Togepi540458454449445
Togetic1.5531.3181.3051.2921.279
Togetic1.5531.3181.3051.2921.279
Totodile1.011858850841832
Typhlosion2.6862.2802.2572.2352.212
Tyranitar3.6703.1153.0843.0533.022
Tyrogue404343340336333
Umbreon2.0521.7421.7251.7071.690
Unown1.022868859850842
Ursaring2.7602.3432.3202.2962.273
Vaporeon3.1572.6802.6532.6262.600
Venomoth1.9371.6441.6281.6111.595
Venonat902766758750743
Venusaur2.5682.1802.1582.1362.115
Victreebel2.2681.9251.9061.8871.868
Vileplume2.3672.0091.9891.9691.949
Voltorb857728720713706
Vulpix774657650644637
Wartortle1.3241.1241.1131.1011.090
Weedle397337334330327
Weepinbell1.4751.2521.2401.2271.215
Weezing2.1831.8531.8351.8161.798
Wigglytuff1.9061.6181.6021.5861.569
Wobbuffet1.024869861852843
Wooper596506501496491
Xatu1.9751.6771.6601.6431.626
Yanma1.3261.1261.1141.1031.092
Zapdos3.3302.8272.7992.7702.742
Zubat569483478473469
 
Copyright © 2016-2017 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena.