Jaké budou útoky po evoluci

Celkem úspěšně mi funguje jednoduchá taktika. Síla útoku resp zda je nejsilnější, střední nebo nejslabší.

Pokud má pokémon před evolucí nejslabší možný ze tří možných útoků bude ho mít i po evoluci. Pokud má střední bude mít střední a pokud nejsilnější bude mít nejsilnější. Nehraje roli typ útoku, jen jeho síla. Stačí si to nastudovat v pokédexu. Světe div se, nefunguje to na 100% ale tak na 90%. Dosud jsem si alespoň myslel, že pokémon to má v sobě nějak zakodované už předem.

Upozornění: od nové aktulizace se už útoky mění při evoluci velmi nahodile. Nelze se na nic spoléhat a prostě jen zkoušet štěstí.

Evoluční zrada

Dosud alespoň platí, že když jsou dva po ulici, mají stejný level uvidí stejného pokémona vč CP. Pokud mají level různý bude CP různé - neplatí že ten ve vyšším levelu bude mít vždy silnějšího. Ale zatím pořád platí, že jeho IV hodnocení je lautr stejné.

Stejný pokémon - různé útoky

Posbírali jsme dva stejné pokémony - oba jsme byli stejný level a chytili jsme je v ten samý okamžik na tom samém místě. Stejné CP, hodnocení, útoky všechno stejné. Prorokoval jsem vodní nabíjecí útok. Podle logiky to vycházelo. Přítelkyně evolovala první. Nechtěl jsem další vodní útok a tak jsem ho chtěl vyhodit. Dostala ledový útok. Ok, ten beru. Já jsem ovšem dostal vodní...


Lze nějak poznat předem jaké bude mít útoky?

Podle mého názoru ne. Domnívám se, že stejně jako chytání pokémonů je dáno statisticky tj nějakým procentem, že zrovna tento hod vyjde tak i útoky po evoluci budou mít nějakou pravděpodobnost, co z nich bude. A vůbec s tím nesouvisí IV hodnocení např dobrého útoku nebo vynikající útok před evolucí. Už mnohokrát se mi stalo, že z nejlepšího útoku se po evoluci stane nejhorší a z něj další evolucí opět ten nejlepší. Ale mnohokrát se mi stalo, že to dopadlo i jinak. :) Hodně štěstí! Tohle je prostě loterie.

 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..