Chyby ve hře

Hra Pokém Go trpí řadou chyb a nepříjemných bolestí. Postupně se hra začíná zlepšovat a nutnost restartů klesá. Přesto lze najít ve hře řadu nepříjemných chyb.

Nezobrazují se pokémoni

Jdete po ulici a najednou je vedle vás černý bod a nejde na něj kliknout? Je jasné, že tam je pokémon. Proč to je?

Na vině jsou pomalá data od operátora, či špatné pokrytí signálem. Stává se to pouze u pokémonů, které jste ještě neviděli a hra musí stáhnout balíček dat. Věřte, že když vydržíte na místě třeba 2-5 minut, pokémon se opravdu objeví. Tedy pokud data proudí alespoň vůbec. Stalo se vám to na Wifi? Pak nejprve restartujte hru. Často si tento zásek donesete domů ze sítě operátora a nefunguje to pak ani doma na Wifi. Může to vygradovat i v bílou stránku po kliknutí na pokémona. Opět pomalá nebo zaseknutá data = restart hry.


Řešení:
Pokud si hru nainstalujete na nový telefon, není od věci na Wifi projít celý svůj pokédex a všechny svoje druhy pokémonů si nechat zobrazit. Stáhne se tak mnoho dat, která už nebude potřeba znovu stahovat venku na pomalé síti.


Na nové instalaci není ještě stažený Zubat... venku místo něj pak vidím jen černá kolečka. :( Takže takto na Wifi prohlédnout, co nejvíce pokémonů, aby se stáhla data.

Pokéstop nejde vytočit

Jestliže nevidíte obrázek pokéstopu, ale vidíte alespoň jeho název tak to stačí. Klidně jej roztočte. Obrázek má zpoždění kvůli pomalé síti. Stejně tak se vám někdy povede, že na dalším pokéstopu uvidíte obrázek toho předcházejícího.

Pokud nevidíte obrázek a ani název musíte čekat až se načtou data. Pokud to trvá dlouho, nezbývá než restart hry.


 
Copyright © 2016-2018 PokémonGoDEX.cz. Všechna práva vyhrazena..